OTA YHTEYTTÄ

Puhelin (03) 357 3000
Sähköposti ainesmestarit@ainesmestarit.fi
Fax (03) 357 3016
Aukioloajat arkisin 8-16
Osoite Marjamäentie 19, 37570 Lempäälä
Olemme varmoja, että meiltä löytyy juuri oikea ratkaisu painotarpeisiinne. Tervetuloa testaamaan käytännössä, mitä tarkoittaa aito Täyden Palvelun painotalo.

Kysy tarjous

puh. (03) 357 3000
ainesmestarit@ainesmestarit.fi

Olen kiinnostunut seuraavasta tuotteesta:

Kappalemäärä:

Lisätietoja

Painoaineisto

Yritys

Nimi*

Sähköposti*

Puhelin*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Anna sähköpostiosoitteesi. Tämän jälkeen pääset tutustumaan hinnastoomme.

”AIKKARIT” PALVELUKSESSANNE

Brita “Aina aurinkoinen” Jokinen

Puh.(03) 357 3013
Gsm. 050 3684 960
brita.jokinen@ainesmestarit.fi

Miikka “Tiimipelaaja” Männikkö

Gsm. 0400 620 831
miikka.mannikko@ainesmestarit.fi

Sari “Expertti” Kareinen

Puh. (03) 357 3018
Gsm. 050 375 5799
sari.kareinen@ainesmestarit.fi

Janne “Kapteeni” Seva

Puh. (03) 357 3011
Gsm. 040 750 1393
janne.seva@ainesmestarit.fi

Siru Jyrkkä

Kuvankäsittely

Puh. (03) 357 3017
aineisto@ainesmestarit.fi

Jenni Seva

Talous ja hallinto

Puh. (03) 357 3012
Gsm. 040 575 1129
jenni.seva@ainesmestarit.fi

Marko Kakkori

Tuotanto

Puh. (03) 357 3015
marko.kakkori@ainesmestarit.fi

Reijo Aineslahti

The Big Boss

Gsm. 0400 236 518
reijo.aineslahti@ainesmestarit.fi